Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.05.2010

Збірка «Якість муніципальних послуг. Крок за кроком» – інновація для Хмільника

img_2343Нещодавно в районному Будинку культури відбулася презентація збірки «Якість муніципальних послуг. Крок за кроком». Захід відбувався за участі ініціативної групи «Позитив», представників громадських організацій та організацій політичних партій, представників місцевої влади та органів самоорганізації населення, місцевих ЗМІ та активної зацікавленої громадськості міста Хмільника.

Захід відбувався в рамках проекту ініціативної групи «Позитив» «Якість муніципальних послуг. Крок за кроком», що фінансується в рамках проекту Східноєвропейського демократичного центру «Зміцнення третього сектора в південній Україні», що здійснювався в Україні в партнерстві з Фондом розвитку Миколаєва та громадською організацією «ПРАВО» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (США).

Організатори презентації розпочали захід із промовистої вступної частини, де розповіли про власне сам проект «Зміцнення третього сектору в південній Україні», слово тримав голова Ради Хмільницької районної організації «ПРАВО» Віталій Дорох. Перейнявши естафету, керівник ініціативної групи «Позитив» Валентина Білаш поділилася спогадами про виникнення ідеї написання проекту «Якість муніципальних послуг. Крок за кроком». А також детально розповіла про зміст та наповнення презентованої збірки із однойменною красномовною назвою.

Збірка містить у собі такі розділи:

1. Повноваження управлінь та відділів Хмільницької міської ради (розділ міститиме систематизовану інформацію про муніципальні послуги, місцезнаходження кожного суб’єкта, контактні телефони, прізвища та ім’я по-батькові керівників управлінь та відділів тощо);
2. Буквар для скаржника, що включає в себе чіткий механізм оскарження дій чи бездіяльності чиновників (розділ містить викладений в доступній формі алгоритм дій скаржника);
3. В якості додатків зразки документів, які можуть стати в пригоді (інформаційний запит (звернення), скарга, заява (клопотання), пропозиції )

Окремим пунктом варто відзначити, що члени ініціативної групи «Позитив» не збираються зупинятися на завершеному. Адже очікують, що реалізований ними проект матиме довгострокові результати.

«Після вдалої реалізації проекту ми матимемо на меті випустити аналогічні збірки з роз’ясненням та консультаціями щодо схожих проблем, з якими стикається громадськість міста, а також розпочати роботу з розробки карток муніципальних послуг для кожного відділу та управління. На їх основі планується друк збірок із зразками необхідних документів. Після завершення фінансування необхідні ресурси планується отримувати завдяки власним внескам членів ініціативної групи, участі в різноманітних конкурсах для громадських організацій та ініціативних груп», – не приховуючи задоволення повідомила Валентина Білаш.

Завершуючи презентацію на приємних нотках кожному учаснику було роздано примірник збірки та запрошено на каво-перерву для більш легкого та невимушеного спілкування.

Додатки Якість муніципальних послуг. Крок за кроком

15 Comments on “Збірка «Якість муніципальних послуг. Крок за кроком» – інновація для Хмільника

Ester
17.05.2010 at 14:51

Так, збірка дуже потрібна, проте в ній потрібно було б передбачити карту міста.

Володимир Великий
17.05.2010 at 20:56

Карта то хороша ідея, але не вся, виключно щоб вона була мінімізована щодо місця розташування відділів…
Є такі люди що і досі не знають що таке вул.Столярчука, до не давнього часу мабуть більшість не знало що цей номер закріплений за “Білою хатинкою”, Зараз там вчепили табличку!
А спитай людей де вул.Столярчука2, Пушкіна, 15, вул.Шевченка 3, 2пров.Пушкіна, 8 (за ними ще є приміщення на вул.Пушкіна десь №96-108 в цьому діапазоні).
А так карта була б в самий раз!

Каралька
17.05.2010 at 21:41

Маючи на меті втілення у життя довгострокових результатів проекту, я думаю, у нас буде час і можливість, щоб взяти до уваги мудрі пропозиції та зауваження і викласти їх у новій майбутній збірці.
І буду дуже вдячна тим, хто буде критично ставитися до нашої роботи і не забуватиме про це сказати.

Волошка
19.05.2010 at 19:27

Справді дуже корисна збірка – мені сподобалась… Погано лише, що її можуть побачити не всі хмільничани. І мало хто знає, де її взяти…. А де її можна придбати?!!

Каралька
20.05.2010 at 18:42

По-перше, сподіваюсь, адмін сайту змилостивиться (!!!) і додасть приєднаним файлом електронний варіант збірки.
По-друге, мій контактний телефон 067-109-12-35, і я усім бажаючим “повєдаю”, де можна взяти збірку.

R0m@Nuke
20.05.2010 at 21:52

Збірка дійсно цікава! Но судячи що на Прес-Конференції було мало народу то це багатьом просто не дуже цікаво! Но все таки комусь цю роботу треба було зробити))))

Каралька
21.05.2010 at 08:33

Я бачу, у мене не виникне проблем із складом творчої групи для упорядкування слідуючої збірки. Аби не вийшло тріо “лебідь-щука-рак”:)))
Не думаю, що зацікавленим хмільничанам потрібен короткий опис повноважень управлінь чи відділів у доступній формі. На мій погляд, це як перефразовувати Закони на свій лад. Адже в цьому випадку “людина чує те, що хоче почути”.
Скривдженому громадянину потрібен чіткий текст. При чому при викладенні проблеми та формулюванні скарги він перестає здаватися сухим.

R0m@Nuke
25.05.2010 at 23:02

А ви у самих Хмільничан питалися чи це їм потрібно??? чи це просто тільки на вашу думку їм потрібно такі речі?? чи ви робите як депутати верховної ради те що задумали те і робимо а чи це потрібно чи ні їм просто на це наплювати! І цікаво кого ви вважаєте ” ЗАЦІКАВЛЕНИМИ ГРОМАДЯНАМИ “??? хотілося б отримати чіткі відповіді на мої запитання! І не прийміть ці запитання як особисту образу так як це зробили деякі люди…

Віталій
26.05.2010 at 10:04

Згоден, що багатьом на цю збірку не те, щоб наплювати, а просто це справді їх не цікавить. Думаю важко знайти річ чи справу, яка б цікавила всіх без винятку. Сподіваюся збірка буде цікава, як зараз модно говорити, інституалізованим громадянам. Тобто, членам політичних партій, ГО, ОСН, ОСББ, ініціативним групам і всім тим, хто так чи інакше в своїй діяльності змушений комунікувати з місцевою владою. А всім іншим вона дійсно нецікава. Але думаю в кожного є шанс стати шанувальником цієї збірки – коли припече…

Каралька
26.05.2010 at 21:08

Ось Вам, пане R0m@Nuke, чітка відповідь – НА КОЖЕН ТОВАР Є СВІЙ ПОКУПЕЦЬ.

R0m@Nuke
27.05.2010 at 23:13

Значить судячи з ваших слів пане Віталій ” ТУПИМ ТА НЕ ОБРАЗОВАНИМ ЛЮДЯМ ” ця збірка не пригодиться??? значить в таких людей нема проблем і вони знають куди звертатися??!!!

Якщо брати товар то ваш має малий попит і скоро просто вилучать з споживання!!! но я сподіваюся що цього не буде! А просто зявиться така збірка яка зацікавить усіх без винятку!

Віталій
28.05.2010 at 09:47

Якщо хочеш знати чи знадобиться збірка, як ти пишеш “ТУПИМ ТА НЕ ОБРАЗОВАНИМ ЛЮДЯМ”, то запитай в них. Мені особисто вона буде корисною. До речі, збірка вже стала “бестелером” в самих працівників міської ради, бо саме завдяки їй можна знайти в одному місці всі повноваження відділів та управлінь та чітко визначити, хто за що відповідає…

R0m@Nuke
29.05.2010 at 22:01

Я вибачаюся пане Віталію але я просто перефразував ваші слова правда у трішки грубій формі ” Сподіваюся збірка буде цікава, як зараз модно говорити, інституалізованим громадянам. Тобто, членам політичних партій, ГО, ОСН, ОСББ, ініціативним групам і всім тим, хто так чи інакше в своїй діяльності змушений комунікувати з місцевою владою. ” бо інституалізовані громадяни це далеко не все місто! Що до бестцелера можу не погодитися, бо БЕСТЦЕЛЕРОМ важати збірку яка розійшлася максимум у 200 примірників це просто НЕ ГАРНО!

Віталій
31.05.2010 at 11:25

Звичайно не гарно. Саме через це я взяв слово “бестелер” в кавички. А щодо “інституалізованих”… Сергію, ти можеш назвати мені хоч одну людину в місті, яка б так чи інакше не мала якогось контакту з владою? Прямого чи опосередкованого? Повір мені, таких немає. Навіть останній бомж підпадає під дію норм чи правил, які встановлює влада. Питання не в тому, чи потрібна (і кому потрібна!) така збірка, а в тому, чи хочуть і чи здатні громадяни активно захищати свої права або вирішувати свої проблеми.

Волошка
31.05.2010 at 21:49

Я впевнена, що ця збірка багатьом якщо ще не допомогла, то допоможе. Мені вже допомогла та інформація зі збірки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *