Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.12.2013

«ЗЕРНО ІСТИНИ» ШУКАЛИ В ХМІЛЬНИКУ

smallAPP-Pologennya-Zerno-istiny-2014_sВ Хмільнику відбувся перший відбірковий етап конкурсу православних ерудитів. Вихованці недільних шкіл міста та району демонстрували свої знання з Біблійної історії та Закону Божого.

Про це повідомляє Офіційний сайт Вінницької Єпархії УПЦ.

З вітальним словом до дітей звернувся благочинний храмів Хмільницького району протоієрей Михаїл Шикирун. На свято також прибув голова єпархіального відділу релігійної освіти та катехізації протоієрей Георгій Холодюк.

Найкращі знавці Святого Письма отримали подарунки. Переможці також формуватимуть команду Хмільницького району на загальноєпархіальному другому етапі конкурсу знавців православної культури «ЗЕРНО ІСТИНИ».

 

3 Comments on “«ЗЕРНО ІСТИНИ» ШУКАЛИ В ХМІЛЬНИКУ

МирВан
30.12.2013 at 23:37

Ой молодці! Побільше б таких заходів! Але й не тільки Закону Божого,але й історіі краю, Украіни…та й взагалі нашу молодь треба чимось відвертати від пива,курива і нічних клубів…щоб руками працювали і мізки не зливали в унітаз,а нарощували звивини – згодом пригодяться!)

ALM_HEKUS
31.12.2013 at 00:06

А хто не курить і не п”є та по “Малібу ” не вештається і НЕ ВІРУЄ В БОГА, такі пригодяться куди-небудь?

МирВан
31.12.2013 at 00:15

Тверезомислячі, відповідальні, порядні люди завжди цінувалися в суспільстві,оскільки всі сфери життя саме на таких і можуть триматися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *