Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.04.2015

ЖЕК ПОЗИВАТИМЕТЬСЯ ДО БОРЖНИКІВ

завантаженняВиконавчий комітет Хмільницької міської ради доручив начальнику КП «Хмільницька ЖЕК» вжити заходів для зменшення заборгованості за надані послуги з обслуговування будинків і прибудинкових територій, в тому числі шляхом активізації позовної роботи.

Таким чином хмільничанам, які проживають в багатоквартирних будинках та мають заборгованість за комунальні послуги, варто очікувати на судові позови.

Також виконавчий комітет доручив ЖЕКу надати розрахунки економічно-обґрунтованих тарифів на послуги з обслуговування будинків і прибудинкових територій. То ж незабаром хмільничанам варто очікувати ще й підвищення квартплати.

4 Comments on “ЖЕК ПОЗИВАТИМЕТЬСЯ ДО БОРЖНИКІВ

Іван
01.05.2015 at 06:20

Нехай Прокопович має менші апетити, то й легше жити буде і в місті, і в самому ЖЕКу! Зарплатня ” бідолахи” – до десяти тисяч!!!!!!! А ще + бонуси….

Небайдужий
01.05.2015 at 16:35

Нормально. За надані послуги потрібно розраховуватися. Повно і вчасно. Якщо хтось не бажає цього робити, стягувати заборгованість через суд. Цілком цивілізований метод. Так і треба робити.
До чого тут зарплата керівника ЖЕКу?

Дума
04.05.2015 at 19:15

!!!!!

Вілія
05.05.2015 at 09:08

Із 1 травня у Вінниці – найдешевша вода в Україні (ІНФОГРАФІКА)
Із 1 травня у Вінниці – найдешевша вода в Україні (ІНФОГРАФІКА)
04
Травня
16:00
062
Із 1-го травня в Україні зросли тарифи на воду для населення. Відповідне рішення ухвалила Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕПУ) 26 березня цього року.

Своє рішення держрегулятор пояснив зростанням вартості електроенергії та валютних кредитів, повідомляє «РБК Україна». Разом з тим, комісія затвердила нові тарифи для всіх водоканалів індивідуально, поділивши їх на 4 групи: від 4 до 6 грн. за куб. м; від 6 до 8 грн. за куб. м; від 8 до 9 грн. за куб. м; від 10 грн. за куб. м.

Згідно з розрахунками НКРЕПУ, максимальні тарифи будуть у Київській, Закарпатській і Кіровоградській областях – від 10 грн. за куб. м. Найдешевше вода обійдеться вінничанам і донечанам. Тарифи у Вінницькій і Донецькій областях – найнижчі: від 4 до 6 грн. за куб. м.

вода

Нагадаємо, 1 квітня цього року тарифи на централізоване постачання гарячої води для населення зросли приблизно на 55-57%, а на опалення – в середньому на 73%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *