Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.10.2012

«ЖОДНИХ ВКАЗІВОК ПРАЦІВНИКАМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЩОДО ЗАТРИМАННЯ АГІТАТОРІВ Я НЕ ДАВАВ» – заявив Петро Дреженков

Так прокоментував ситуацію з затриманням агітаторів Миколи Катеринчука працівниками міліції секретар міської ради, перший заступник міського голови Петро Дреженков. Зокрема він зазначив в коментарі газеті «Я та МІСТО»:

«Факт розміщення агітаційних матеріалів у не відведених для цього місцях у дійсності мав місце. Зокрема, агітатори розклеювали листівки на підтримку М.Катеринчука на опорах ліній електропередач, опорах вуличного освітлення тощо, що є порушенням чинних законодавчих норм. На мої переконання припинити цей процес, вони жодним чином не реагували – то ж втрутилися працівники правоохоронних органів. Запевняю: жодних вказівок працівникам правоохоронних органів щодо затримання агітаторів я не давав».

Нагадаємо, що прес-служба Миколи Катеринчука розповсюдила заяву, в якій повідомлялося, що Петро Дреженков дав вказівку працівникам міліції затримати агітаторів кандидата в депутати:

http://pravongo.org/sekretar-hmilnytskoji-miskoji-rady-petro-drezhenkov-dav-vkazivku-zatrymaty-ahitatoriv-katerynchuka/

9 Comments on “«ЖОДНИХ ВКАЗІВОК ПРАЦІВНИКАМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЩОДО ЗАТРИМАННЯ АГІТАТОРІВ Я НЕ ДАВАВ» – заявив Петро Дреженков

Так Надо
11.10.2012 at 20:28

Як не давав? Знову не давав? І Коведа ніколи нікому нічого не дає..?
))) Прикольна у них тактика))))

Небайдужий
11.10.2012 at 20:48

Я зовсім не збираюся вигороджувати Петра Дреженкова, але прес-служба Катеринчука, скажу я вам, теж збреше- дорого не візьме.
Факт же розклеювання агітації в непризначених для цього місцях зі сторони катеринчукових агітаторів є? Є. Загадили вони місто? Загадили. Якщо заступник міського голови зробив їм зауваження, то на нього слід було хоча б належним чином відреагувати, а не посилати Петю куди по-далі. Нахамили агітатори? Нахамили. Якби вони простому жителю Хмільника нахамили, то хіба він не мав би права звернутися до міліці? Ось і Петя звернувся. Нічого поганого в цьому не бачу. А ось для прес-служби Катеринчука- зайвий привід попіарити свого боса 😉

Так Надо
11.10.2012 at 20:53

Ну якщо звернувся, як справжній патріот свого міста, то чого ж відхрещується??? Не розумію
 

Віталій
11.10.2012 at 20:57

Спробую відповісти Вашим ніком: “Так Надо!”)))

Так Надо
11.10.2012 at 21:00

Кому надо???  Навпаки – хай би гордо заявив, що от я такий молодчинка цих паплюжників, які місто гадять, зупинив, чи що там кажуть в таких випадках..

Небайдужий
11.10.2012 at 21:04

Так Катеринчука ж страшно… А вдруг його знову виберуть? 😉

Так Надо
11.10.2012 at 21:12

Хіба він когось боїться???

Небайдужий
11.10.2012 at 21:14

Якби нікого не боявся, то завжди говорив би виключно правду 😉

Так Надо
11.10.2012 at 21:15

Можливо і так)))
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *