Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

19.08.2009

«Зміцнення третього сектора у південній Україні»

Громадські організації Товариство «Східноєвропейський демократичний центр» (EEDC, Польща), «Фонд розвитку міста Миколаєва» (м. Миколаїв) та Хмільницька районна громадська організація «Право» (м. Хмільник) запрошують представників місцевих громадських організацій, які працюють для задоволення потреб місцевих громад та вирішення місцевих проблем, взяти участь у програмі Зміцнення третього сектора у південній Україні. Програма реалізується за підтримки National Endowment for Democracy (NED) і проходитиме у вересні 2009 – лютому 2010. Мета програми – зміцнення спроможності місцевих НУО у п’яти регіонах України – Миколаївській, Вінницькій, Одеській, Херсонській областях та АР Крим.

Програма складатиметься з ряду тренінгів на три теми а також мініґрантового конкурсу.

Першим етапом програми є дводенні семінари, присвячені тематиці роботи в команді, комунікації, переговорів та вирішення конфліктів, які проходитимуть у вересні-жовтні 2009.

Дати тренінгів у регіонах:

12-13 вересня – Херсонська область

14-15 вересня – Миколаївська область

25-26 вересня – Одеська область

27-28 вересня – АР Крим

3-4 жовтня – Вінницька область (тренінг відбудеться у м.Хмільнику)

У подальших семінарах передбачено тематику написання, моніторингу та оцінки проектів, навчання учасників навичкам проведення кампаній адвокасі, ознайомлення зі структурою місцевої та державної влади в Україні, а також з основними методами роботи з волонтерами. Усі тренінги проводитимуться досвідченими тренерами з Товариства Лева (м. Львів).

Учасники семінарів будуть також запрошені до участі у мініґрантовому конкурсі, в рамках якого буде можливість отримати фінансування розміром до 800 $ на реалізацію власних проектів для вирішення найбільш актуальних проблем своїх громад.

Заявки (за доданою формою) просимо подавати на наступні адреси:
учасники з Миколаївської, Херсонської областей та АР Крим – в електронному вигляді на адресу centre.sed@ukrpost.ua, або у друкованому вигляді на поштову адресу: Фонд розвитку міста Миколаєва, вул. Севастопольська, 15, офіс 3, м. Миколаїв, 54001, Миколаївська область.
учасники з Вінницької та Одеської областей – в електронному вигляді на адресу doroh-hm@ya.ru, або у друкованому вигляді на поштову адресу: Громадська організація «ПРАВО», вул. І-го Травня, 9, кв. 29, 22 000, м. Хмільник, Вінницька область.

Кінцевий термін подавання заявки:

6 вересня – Херсонська та Миколаївська області

17 вересня – Одеська область та АР Крим

30 вересня – Вінницька область

Копію заявки в електронному вигляді просимо надсилати на адресу координатора програми, Наталі Кертичак, nkertyczak@eedc.org.pl.

Організатори залишають за собою право відбирати учасників навчальних семінарів. Запрошені учасники отримають відповідну інформацію заздалегідь на адреси, зазначені в анкетах-заявках. Участь у тренінгах безкоштовна, під час тренінгів організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також відшкодовують кошти за проїзд.

За додатковою інформацією ви можете звертатися до керівника громадської організації «Право» Віталія Дороха, (тел. 8-067 425-84-95, doroh-hm@ya.ru), до Тетяни Золотухіної, Фонд розвитку міста Миколаєва, (тел. 8-0512-47-34-79, 8-067-512-46-06, centre.sed@ukrpost.ua), або Наталі Кертичак, координатора проекту у Польщі (тел. +48 22 852 12 85, +48 698 076 426 nkertyczak@eedc.org.pl).

Iнформація про організаторів:

Товариство «Східноєвропейський демократичний центр» (Stowarzyszenie Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne (скорочено EEDC) має багаторічний досвід реалізації програм, спрямованих на розвиток демократії та громадянського суспільства в Білорусі, Україні, Центральній Азії, Росії та інших пострадянських країнах, у співпраці з громадськими організаціями та місцевими ЗМІ. Сьогодні EEDC одна з провідних польських неурядових організацій, яка реалізує транскордонні проекти в Європі та Азії. В України Центр працює з 2001 року, реалізує програми для місцевої преси та молодіжних НУО.

Фонд розвитку міста Миколаєва був створений у 1995 р. з метою сприяння розвитку міської громади при взаємодії інституцій громадянського суспільства з міською владою та бізнесом. Фонд надає ресурсну підтримку громадським ініціативам, сприяє розвитку та адвокасі організацій громадянського суспільства (ОГС) через розробку та впровадження в територіальних громадах механізмів участі громадян у процесі прийняття рішень.

Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» створена в 2005 році. Метою діяльності організації є задоволення та захист соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів членів організації, а також проведення громадських заходів в галузі освіти, екології, культури та мистецтва. Головним завданням громадської організації «ПРАВО» є формування дієвої комунікації між громадою, суспільними, комерційними і владними інституціями всіх рівнів та безпосередньо членами громади.

8 Comments on “«Зміцнення третього сектора у південній Україні»

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
20.08.2009 at 12:25

а де силка на анкети чи щось подібне???

Віталій
20.08.2009 at 14:05

Анкету Адміністратор має сьогодні розмістити…

Володимир Великий
20.08.2009 at 23:18

Перепрошую за незручності.

Затримка була суто технічна…

Віталій
21.08.2009 at 09:38

Дякую за виправлену анкету!!!

Віталій
21.08.2009 at 09:41

До речі. Хоч наша організація виступає в якості партнера ніхто не говорив, що члени організації чи її волонтери не мають права взяти участь у навчанні. Отож, вперед!!!. Анкета вже є…

Волошка
21.08.2009 at 10:22

А я буду писати заявку на участь. Головне, щоб тренінги проводилися у вихідні дні))) Дуже на це надіюсь. Люди, приєднуйтесь, бо тренінги обіцяють бути пізнавальними і дуже цікавими)))

Зайка
21.08.2009 at 10:46

Ого це цікаво ! Я була б не проти взяти участь у цьому заході! А ви?

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
21.08.2009 at 15:50

Дякую за виправлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *