Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.05.2012

ЗНАК ЗАБОРОНИ

Уявіть ситуацію: у вас захворіла дитина або ж хтось із рідних, або потрібно терміново доставити породіллю до пологового будинку. Зважаючи на те, що у вас є автомобіль, і буде простіше завезти хворого на власному транспорті, ніж чекати хвилин 15-30 на всіх нервах швидку допомогу, ви обираєте швидкісніший та комфортніший (звісно ж власний) транспорт. Уявили? Так от! Нарешті ви заїжджаєте на територію лікарні з надією, що вас там дуже швидко приймуть та нададуть невідкладну допомогу. Але не так все просто, як ви гадали… На вас біля входу до лікарні чекають не лікарі (як це мало б бути у цивілізованій країні), а служба ДАІ. Ну що? Уявили? Ви на всіх нервах, бо хворому потрібна допомога, людині зле, а над вами нависли працівники нашої славної автоінспекції. Ситуація досить складна, але реальна.

У місті Хмільнику на території Центральної районної лікарні повісили знак «Рух заборонено». Заборонено всім, крім звичайно ж, авто швидкої. Беручи до уваги, скільки у лікарні є автомобілів та зважаючи на кількість стаціонарних хворих, їх всіх швидка допомога не в змозі транспортувати до «місця спасіння». Все ж таки люди трохи ігнорують наявність того знаку, адже хворого треба якось привезти, чи навідати. Але, знову ж таки, вони дуже ризикують потрапити в неприємну ситуацію з «хранителями доріг». І замість того, щоб потурбуватися про хворого, турбуються про матеріальний стан чужого дяді.

Здавалося б, мало бути все навпаки у демократичній країні, яку вважають ще й європейською. Але ж ні, все, як каже одна моя знайома, робиться «для людей» (в переносному значенні).

Чи то весна так вплинула, чи криза, але зовсім недавно хворі спостерігали зі своїх вікон, як працівники ДАІ зупиняли на півдорозі до «рятівного будинку» автомобілі. Ще один спосіб, обійшовши правила моралі, набити бюджет не лишніми гривнями. Але ж і по закону вони теж діють – адже знак все ж таки висить, і, якщо що, докопатися до «порушників закону моралі» ніхто не зможе… І чиї то проблеми, якщо везти будуть важкохворого, і той на півдорозі помре? Якщо вже в нашій країні саджають за грати ні в чому не винних громадян, а «мажорів», які збивають і мордують людей, відпускають та ще й захищають, то така «мізерна» ситуація взагалі не береться до уваги.

Автор: partizan

3 Comments on “ЗНАК ЗАБОРОНИ

Пронира
09.05.2012 at 12:01

Даний знак забороняє руx транспорту по певній території (навіть швидкиx), але ніяк не забороняє паркування на цій території.

Віталій
09.05.2012 at 12:13

Так, і в цьому випадку даїшники, скоріш за все, просто “рубали бабло з лохів”, які не знають ПДР… От ввам і корупція…

grab
09.05.2012 at 22:27

– Згідно з вимогами Правил дорожнього руху, зона дії знаку 3.1, тобто “Рух заборонено”, не поширюється на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належить громадянам, які проживають чи працюють у цій зоні. У таких випадках авто повинні в’їжджати до позначеної зони та виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення.
ІМХО, лікарня може бути тимчасовим місцем проживання для пацієнта. Головне розумно розписати ситуацію в протоколі, – ні гвоздя, ні жезла на напрямках нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *