Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.09.2012

«ЗОЛОТІ ВІКНА» В ШКОЛАХ ХМІЛЬНИКА

Ситуація щодо зриву навчального року в двох школах міста Хмільника набула нових обертів. Сьогодні, під час пленарного засідання Хмільницької міської ради, депутат Володимир Шеремета, висловив припущення, що вартість вікон та робіт з їх встановлення в школах значно завищенні.

Також пан Володимир зазначив, що нові вікна не мають механізму провітрювання, що не припустимо для використання їх в шкільних класах та висловив побажання, що необхідно вжити заходів для того, щоб не допустити в майбутньому допущення таких помилок,

Висновки щодо можливого завищення вартості вікон та робіт депутат зробив проаналізувавши інформацію, яку було розміщено на сайті Інформаційної агенції «ПЕРСПЕКТИВА» де зазначалося, що «всього на СЗШ №1 необхідно встановити 256 віконних рам та 8 дверних блоків, вартість яких становить 1 млн. 235 тис. грн.». В той же час, в матеріалі було вказано, що за проведення будівельно-монтажних робіт їх виконавці отримають 999 тис. грн…

На думку депутата,  якщо провести нескладні обрахунки, то можна визначити, що вартість встановлення (саме встановлення!!!) одного вікна становить більше 3000 грн. Вартість же самого вікна становить більше 4000 грн. Таким чином вартість одного вікна (разом з монтажем) становить понад 7000 грн…

Керуючись такими обрахунками Володимир Шеремета припускає, що вартість і вікон, і, власне – робіт по їх встановленню, завищено приблизно вдвічі.

В свою чергу перший заступник міського голови, секретар міської ради Петро Дреженков зазначив, що вартість вікна (трохи більше чотирьох тисяч грн.) включає в себе і вартість будівельно-монтажних робіт, і що він особисто розбирався в питанні ціноутворення.

10 Comments on “«ЗОЛОТІ ВІКНА» В ШКОЛАХ ХМІЛЬНИКА

Олександр
06.09.2012 at 16:59

Пане  Володимире, дякуємо Вам за Вашу громадську позицію, а також за те що не побоялися висловити те, що наразі обговорюється по всьому місту. Вдвічі перевищити вартість вікон, це може тільки наша міська влада, якій конче необхідно заробити грошей на здоров’ї наших дітей. ГРУШКО В.П. та ДРЕЖЕНКОВ П.О. так тримати, і люди будуть Вас поважати.

Пронира
06.09.2012 at 18:13

І дійсно, “вікна для встановлення обрали одні з найкращих – двоXкамерні”, але без “механізму провітрювання”))) А “глуxі” вікна – дешевші приблизно на 30-40%. Таким чином, прайсик злегка заxмарний))) Про вартість монтажу вікон взагалі стримаюсь, оскільки при замовлені такого роду систем (а особливо в такій кількості), встановлення вxодить у вартість самого виробу (пригадайте, xто встановлював склопакети в себе в помешкані). Можливо, я помиляюсь?)))

Саша
07.09.2012 at 14:35

Щодо вартості робіт  по встановленню вікон тут можна говорити багато. Для цього треба врахувати роботи по демонтажу старих вікон з коробками, підвіконних дошок, віконних зливів. Врахувати роботи по відновленню відкосів,іх штукатурка,  шпаклювання та покраска. Щодо відкосів так для інформації тут –> http://www.okno.com.ua/ua/price_for_slope.php 
Додати прибуток підрядної організації, адміністративні витрати, витрати не технічний та авторський нагляд і вартість зросте. І все це вильється в гарну суму.
Ствержувати що міська рада тут заробляє…. Міська рада тут тільки замовила проектну документацію ( і добре що замовила, тому що встигла на роздачу екологічних грошей) Проектна документація для використання державних коштів повинна пройти експертизу кошторисної частини. Без цієї умови проведення робіт не можливо.  Поставити необхідно іньше питання чому проектна організація заклала в кошторисну документацію такі дорогі вікна а експертиза це пропустила ? Да тут цілий сговір міська рада, проектна організація та експертиза! І всі вони винні що вікна такі дорогі…. І їм всім конче необхідно заробити грошей на здоров’ї наших дітей. А ще буте технічний нагляд… і він це пропусте….Так багато організацій буде в цьому зацікавлено. Тільки фінансування робіт тут проводиться за рахунок коштів держагенства екологічних інвестицій. І заробе тут мабуть не міська влада……. Міська рада тут не оголошувала конкурс, не шукала генерального підрядника… Але вона тут винна…. а чому ? … “Бо так”. Напевно депутат міської ради гарно розбирається в ціноутворенні…. Чи просто хотів в черговий раз покритікувати владу…. Для початку ознайомився б з кошторисом, визначив би  які роботи будуть проводитися, яка вартість вікна закладена в кошторисі, порівняв би з  середніми цінами по Вінницькій області,  і тоді б висловлював припущення не на чутках а на фактах.
Вартість 1 кв.м. вікна  по Вінницькій області можна знайти тут http://msmeta.com.ua/vartist_materialiv_po_dati_v_oblasti.php?material_rehion=2&material_data=26
 
 

 

Небайдужий
07.09.2012 at 15:01

Пане, Сашо, ніхто й не стверджує, що на завищенні вартості вікон та робіт по їх встановленню “заробили” саме міські чиновники. Але те, що якісь чиновники (тут не має значення, які саме) на цьму добряче “нагріли руки” це- ФАКТ. І нас, як платників податків, такий факт не може не турбувати. Приміром, за інформацією компанії-виробника (http://www.oknarehau.kiev.ua/price/) вартість найдорожчого “двокамерного” тристулкового вікна (Rehau Brillant Design (5 камер) 1750х1360 мм) з врахуванням його доставки та монтажу складає 3 125 грн, а не більш, як 7 000 грн. Різницю відчуваєте?
Наскільки мені відомо, в школах нашого міста встановили вікна типу Rehau Basic Design (3 камери). Вартість цих склопакетів становить 1 913 грн. Тут різниця ще більш вражаюча.
Що входить до вартості робіт по монтажу вікон, детально розписано ось тут: http://www.oknarehau.kiev.ua/inst/

Небайдужий
07.09.2012 at 16:23

Цікава телепередача про Кіотський протокол. Рекомендую переглянути.

Пронира
07.09.2012 at 16:31

Є гарна приказка про злодія та шапку))) Звісно, монтажно-будівельні роботи (зокрема облаштування віконниx відкосів) штукенція не з дешевиx.  Сашко, дійсно ніxто не мав на увазі можливе розкрадання саме місцевими “космонавтами” (xоча й причепність до якогось “шматочка” повністю відкидати не слід), а Ви своїм коментом так “кАнтору палите”. Невже вони настільки затуркані ГФX, що кожен матеріал сприймають, як власну образу?)))

Ігор
07.09.2012 at 18:22

Панове! Як працівник школи мушу зауважити, що велику частину, так званих, будівельно-монтажних робіт виконували працівники школи (розбирали, виносили, заносили). Але для шкіл нашого міста це звичне явище – робити ремонти руками вчителів. Пан Дреженков, мабуть, про це домовився з офіційними виконавцями робіт, допомігши їм рабським персоналом. А щодо відкосів, то думаю, що цим будуть займатись батьки (звісно ж безоплатно). То ж реальна вартість робіт, що виконуватиме підрядник, значно зменшилась. 
А щодо підвіконників, то можу передбачити, що через рік їх доведеться ремонтувати, бо ці не для шкіл, де діти на них запригують. 
Слава Україні!

бурштинський
07.09.2012 at 20:02

ребята ето прискорбно сказав би бородач, і петя також не в курсі, ніхерасебе!
 

Віталій
07.09.2012 at 22:49

Шановний дописувач Саша! Ваш останній коментар не може бути розміщений, так як він пошкоджений (текст зовсім неможливо проситати). Пропонуємо або підготувати його в більш коректному вигляді, або підготувати інформацію, яку було викладено в коментарі. окремим матеhіалом, який ми обовязково розмістимо на ГФХ. Можна скидати сюди: doroh-hm@yandex.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *