Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

11.02.2015

МИ ЗРОБИЛИ ГАРНУ СПРАВУ, АЛЕ ЇЇ МОЖНА БУЛО ЗРОБИТИ НАБАГАТО КРАЩЕ

10961825_1641972702699877_1139088229_nТак прокоментував сьогоднішнє голосування за підтримку Постанови Верховної Ради України про визнання Росії державою-агресором депутат Хмільницької міської ради Володимир Шеремета. Варто зазначити, що пан Володимир єдиний депутат, який утримався від голосування за запропоновану редакцію проекту рішення, запропонувавши до нього свої доповнення. Але депутатський корпус не підтримав Володимира Миколайовича.

Ми попросили пана Володимира прокоментувати ситуацію, яка склалася з голосуванням, а також його позицію щодо самої редакції проекту рішення.

Ось що нам розповів депутат міської ради Володимир Шеремета:

– Відверто кажучи, я і сам планував винести це питання на порядок денний чергової сесії, але серед депутатів виникла ініціатива зібрати позачергову сесію і я також поставив підпис про її скликання. Але сьогодні я не зміг підтримати рішення міської ради в такій редакції. Свої аргументи я спробував донести до депутатів. Справа в тому, що запізніла Постанова ВР про визнання Російської Федерації державою-агресором, яка певно мала б бути прийнята ще у березні минулого року після анексії Криму – це як невпевнений крок однією ногою, інша ж залишається на місці. Цей шпагат виглядає смішним, нелогічним, абсурдним. А що робити з Договором про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією? Як розуміти безвізовий режим з державою-агресором? Як розуміти наші з агресором дипломатичні стосунки на найвищому рівні? Вимагаємо санкцій від цивілізованого світу, а самі вільно торгуємо з агресором без всяких санкцій. Міністри без всяких для них наслідків укладають офіційні договори про постачання електроенергії в “Кримський федеральний округ” РФ, Президент України вільно розвиває власний бізнес в державі-агресорі та не визнаному анексованому Криму.
Саме для того, щоб не сліпо повторити крок ВР та обласної ради, щоб надати нашим діям позбавленої абсурду логіки та щоб не виглядати ідіотами я запропонував доповнити сьогоднішнє рішення пунктом приблизного такого змісту:

Звернутися до ВР України з пропозицією привести у відповідність до діючого статусу всі договірні та декларативні стосунки з державою-агресором Російською Федерацією.
Моє доповнення не знайшло необхідної підтримки в 21 голос – не вистачило одного. Також я помітив, що таке відхилення від еталонного формулювання з постанови ВР налякало деяких учасників сьогоднішнього зібрання. Врешті, сьогодні ми зробили гарну справу, але, на мою думку, її можна було б зробити набагато краще.

3 Comments on “МИ ЗРОБИЛИ ГАРНУ СПРАВУ, АЛЕ ЇЇ МОЖНА БУЛО ЗРОБИТИ НАБАГАТО КРАЩЕ

Небайдужий
11.02.2015 at 15:47

І що тепер? Як це рішення вплине на Російсько-Хмільницькі відносини? Громадяни країни-агресора, що проживають в Хмільнику, або мають тут свій бізнес (наприклад, санаторій “Березовий гай” чи ресторан “Лісний”), чи перебувають в нашому місті на лікуванні, відчують на собі якийсь негативний вплив цього рішення міськради? А російські товари, що продаються в Хмільницьких магазинах та супермаркетах отримають, нарешті, відповідне маркування? А може хмільничани-в Росії заробітчани, перестануть працювати на окупантів? Чи може міська рада, виконуючи своє рішення, хоча б звернеться персонально до кожного з цих заробітчан із закликом не зраджувати хмільницькі національні інтереси, працюючи на ворогів? І т. д.
Що далі? Які наслідки? Ніяких? То якого біса тоді це рішення треба було приймати?…

Вітальчик
13.02.2015 at 13:28

Молодець Вовчик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *