Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.09.2009

Звернення до молоді міста Хмільника

Ми, учасники тематичної зустрічі за круглим столом «Народний Рух України за перебудову: історія та сучасність», присвяченої 20-ій річниці створення Народного Руху України за перебудову, звертаємось до тебе, патріотична юнь міста, в час офіційного проголошення Президентом України 2009 року «Роком молоді в Україні», як до майбутнього нації, свідомих громадян своєї держави і суспільства:
Ти – молодий громадянин нашої держави, її краса і надія, її віра у кращу долю та майбутнє.

Тобі, окриленому наполегливістю та певністю у своїх силах, утверджувати ходу незалежної України, яка чекає від кожного зокрема, та особливо від тебе, глибокої мудрості, виважених кроків у навчанні і житті, цілеспрямованості у досягненні омріяних цілей.

– Пізнавай щодень прекрасний і неповторний світ рідної землі, поважай славні традиції працьовитого, волелюбного українського народу, шануй і примножуй його мудрість та надбання.
– Будь справжнім патріотом України, духовно зростай і мужній на кращих традиціях незламності духу української нації та її громадянського відродження.
– Пам’ятай про слово рідне, материнську пісню, адже в ній душа народу, а відтак і твоя.
– Люби і бережи героїчну історію України, плекай мелодійну мову і самобутню культуру.
– Не забувай, що навчаєшся для того, аби розум і серце віддати людям. Твоя натхненна праця, високі інтелектуальні знання – не лише вестимуть до злету особистого, самоутвердження і перемог, але й передусім творитимуть незалежну Україну – така велика правда справжнього особистого становлення у суспільстві.
– Знай, у твоїх руках – майбутнє рідної землі. Де б ти не був, у якому б куточку України не знаходився, повсякчас потрібні твоє молоде завзяття, гаряче серце і допитливий розум.
– Пишайся історичною минувшиною свого прадавнього міста, не залишайся осторонь тих подій, що відбуваються в ньому.
– Наполегливо працюй і хай плоди твоєї діяльності, перемоги і досягнення стануть частиною загального успіху міста Хмільника та України.

Звернення ухвалене учасниками тематичної зустрічі за круглим столом «Народний Рух України за перебудову: історія та сучасність», присвяченої 20-ій річниці створення Народного Руху України за перебудову, 8 вересня 2009 року і підлягає опублікуванню у міськрайонній газеті «Життєві обрії» та розміщенню на офіційному веб-сайті міста Хмільника.

Джерло: офіційний веб-сайті міста Хмільника.

26 Comments on “Звернення до молоді міста Хмільника

Романюк Сергій
09.09.2009 at 21:46

і?

Волошка
10.09.2009 at 11:13

І це все!!! А що ви хотіли? Це ж звернення. Так от – потрібно хоча б по мінімуму постаратися виконувати бодай щось з написаного. Тобто, старатися на благо Хмільника і України, не забувати про рідний край…. )))

Володимир Великий
10.09.2009 at 18:25

Цікаве звернення, тільки от кому воно потрібне таке?

Згадали майже у кінці року що це рік молоді!!! Після прочитаного склалося враження щ такі заклики я десь уже чув, от тіль ніяк не можу пригадати ДЕ!!!

Волошка
11.09.2009 at 11:55

Мабуть, згадали про рік молоді через те, що круглий стіл присв. 20-й річниці створення НРУ був тільки недавно…. От тільки від молоді стільки всього хочуть….

Зайка
11.09.2009 at 14:51

Я сама представник молоді, так від нас багато вимагають,але це справедливо !!! Будем старатись!!!

Романюк Сергій
11.09.2009 at 23:13

от мені цікаво на тому заході був хтось присутній з молоді?

Віталій
13.09.2009 at 09:40

Якщо хтось з молоді був – це добре, хоч сам захід не молодіжний. А якщо молоді не було – то це проблеми самої молоді. Інформація про цей захід висіла на сайті міської ради в розділі оголошення на головній сторінці.

Волошка
14.09.2009 at 08:24

Молодь була – школярі старших класів. А й справді – це не зовсім молодіжний захід.

.
15.09.2009 at 13:13

волошка тобі щоб розуміти щось треба підрости немношко

Волошка
16.09.2009 at 16:37

Перш, ніж казати про “підрости немношко” треба знати, скільки Волошці років…))))
такі люди можуть ще більше знати і розуміти, ніж ті, що вказують і вчать всіх. Не в образу сказано))))
А взагалі мені казали, що круглий стіл відбувся – все було непогано. Якщо подібні заходи проводяться, то це означає – не всім на все начхати і бодай хтось щось в змозі зробити, має на це бажання)))

зігмундович
18.09.2009 at 14:15

ймовірно волошці йде 16-й рік її контраргументи є непереконливими що підтвержує слово “можуть” так можуть але тобі треба набратися ще досвіду словосполучення “не в образу сказано” підкреслює приховане виправдання й приховану симпатію та повагу У Волошки зараз романтичні мрії але пройде час і прийдеться подивитися в обличчя реаліям

.
18.09.2009 at 14:16

цікава дискусія

Володимир Великий
18.09.2009 at 23:36

Доведу до відома і розставлю усі крапки над “І”.

Остані коментарі були від працівника “Служби у справах неповнолітніх” (“.”, “вігінг”, “зігмундович”, “13666”)
Віктора Рипалова він так і не зрозумів що спамити не потрібно. Він уже неодноразово використовує при коментувані не свою електрону адресу, тим паче багато коментарів немають взагалі ніякого смислу, а при зустрічі він каже про ЦЕНЗУРУ на сайті, вибачте пане Вікторе, при всій повазі я попрошу надалі не вдаватися до подібного.

Кажучи своїми слова не лізь у воду не знаючи броду.

Романюк Сергій
19.09.2009 at 11:23

От тут я вже не витримав!!! який це СПАМ??? Пане Володимир ви самі добре знаєте що є насправді СПАМ!!! не будем вдаватися до термінології! а це просте висловлювання своєї точки зору!!! і ВИ своїм коментарем порушуєте його ж ПРАВА!!! ” Про свободу слова ” ви ж боретеся щоб права людей не порушували, а саміж їх порушуєте! і тим паче тут нема розділу ЩО МАЖНА ПИСАТИ НА ЦЬОМУ САЙТІ ПИСАТИ А ЩО НІ! це обичний БЛОГ який може відвідати КОЖЕН і написати все що йому заманеться то є його ПРАВО! а те що ВИ тут АДМІН це не робить вас виключенням із правил!!! ви тільки такими коментарями провокуєте людей на ще гірші коментарі та образи!!! І НЕ ПОТРІБНО ВИДАЛЯТИ МІЙ КОМЕНТАР ЧЕРЕЗ ТЕ ЩО ВІН ВАМ НЕ СПОДОБАВСЯ!!!

Дякую за увагу з повагою Романюк Сергій

Володимир Великий
19.09.2009 at 12:04

Сергій я знаю твою антипатію до мене але повідомлення щось на зразок “цікава дискусія”, “та невже”, “вже”, “все одно правда випливе(ту можно по різному розцінювати)”, “випливе” – я не казав що буду щось робити просто не правильно писати від імені Віктора Гричанюка як це віжбулось на ПМ, та від Наталі як це відбулось на ГФХ, далі вищевикладені повідомлення взгалі не зрозумілі!!!

Ти покажи де я тут порушив ПРАВА!!!

Так дійсно розділу вимог до написання немає, тут керуються люди здоровим глуздом.

А від того що ви пишите ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ нічого не міняється!!!

Віталій
19.09.2009 at 13:54

На мою думку тут жодним чином не порушуються права людини, тому що ми не репрезентуємо жодний державний орган. Цілком доцільне зауваження щодо здорового глузду: дискусія пана Віктора нагадує слова пісні: “тіхо сам с сабою я вєду бєсєду”… Нагадаю вам усім одну цікаву приказку:
розумні люди обговорюють ідеї,
посередні люди обговорюють події,
а недалекі люди – інших людей.
Тому закликаю вас обговорювати ну хоча б події, а не інтелект чи вік Волошки, чи особисті стосунки…
Щиро сподіваюся на розуміння…

Романюк Сергій
19.09.2009 at 22:25

мда…… кожен бачить порушення по свому! а нащот антипатії ви не праві! бо мені до вас Пане Володимир просто байдуже! от що до ваших коментарів це вже інше діло!
а тут є десь правила що до здорового глузду??? я наприклад їх небачив! ви спочатку зробіть їх а вже потім натякайте на них!! так роблять на багатьох сайтах та блогах!!! і то там можна висловлюватися всім!!! а не тільки ” ізбраним ” таке складається враження що якщо ти не відповідаєш нормам які придумали засновники сайту то ти тут можеш і не писати!!! всеодно тебе не послухають!!! чому на іньших сайтах можна висловлюватися всім??? і писати будь що?? головне щоб це відповідало тематиці статті?? так я згоден нащот Волошки не треба обговорювати її вік і хто вона!!! но у всьому остальному я бачу просто давку з боку засновників!!! не роби те не пиши так! хто вам взагалі дав таке право вирішувати??? те що ви зробили сайт не дає вам право керувати тим що кажуть люди!!!
в нас свободу слова ніхто не відміняв!!! і я в праві говорити все що захочу! і писати також! це право дає мені конституція!!! тут на цьому сайті правил нема щодо цензури от коли вони будуть тоді можете писати що мона а що ні! но від того не збільшиться публіка сайту а навпаки зменьшиться!!!

і щодо великих букв я взагалі наступний коментар напишу виключно великими буквами і що ви його видалете??? напевно так бо правила у вас тільки в голові а не на сайті!! такщо можете не говорити щодо хто шо правильно робить а хто ні!

Віталій
21.09.2009 at 09:35

Дивна думка щодо здорового глузду та вимоги на сайті ним користуватися. Здоровий глузд це така річ, якою не можна керуватися за чиєюсь вказівкою – він або є, або його нема. Щодо цензури, то вже сама наявність Ваших гнівних коментарів говорить про те. що її неамє. Ми з радістю розмістимо статті (чи коментарі), які містять критичний характер, будь то місцева влада чи наприклад комунгосп. Але якщо коментарі містять образи, якщо вони складаються з таких висловів, як “13”, “рпжщт” чи щось подібне – то звиняйте… Тут я з адміном цілком погоджуюся. До речі, певні сайти застосовують реєстрації і подібні коники там не проходять. Спробуйте так покоментувати на “громадський ініціативах України”, “Подільському Майдані” чи “Гурті”… ІЦ ніхто не ремствує на цензуру. і ніхто не бачить в цьому порушення свободи слова… А знаєте чому? Тому що керуються саме здоровим глуздом.

Романюк Сергій
21.09.2009 at 12:51

я взагалі відмовляюся коментувати будь що на цьому сайті! судячи з уведених правил коментувати будуть тільки 3-4 людини! і це вже буде думка громади!!!

Віталій
21.09.2009 at 14:56

А хіба цей сайт відслідковує думку громади? Сайт розроблявся як проект громадської журналістики. Його завдання дати можливість місцевим громадським організаціям, політичним партіям, а також просто активним громадянам висвітлювати свою діяльність, бо “Життєві обрії” на мою думку не відповідають запитам гшромади і розмістити там свої матеріали просто неможливо. Є цікаві статті? Є інформація про діяльність організації чи якість плани? Будь-ласка, з задоволенням розмістимо Ваші матеріали. Якщо є бажання когось образити – тоді звиняйте, Ви не туди потрапили…

зігмундович
22.09.2009 at 11:54

Володимир Великий насправді володимир іліч плахотнюк працює у міський раді у відділі організації виборів і одночасно є волонтером громадської організації право і є адміністраторам їх сайту яка симпатизує певним політсилам тому він може бути політично заангажованим тому моржливо його треба перевести в інший відділ чи створити посаду спеціаліста компюторщика бо як спеціаліст він знає свою справу Я вперше чую про таку людину як Рипалов Віктор Володимир великий (який по росту велики незнаю як по амбіціях чи інтелекту) помилився згадуючи замість мене про іншу людину

Волошка
22.09.2009 at 11:55

А я коментувати буду…Бо тут навіть є цікаві статті, цікава інфа)))
Звертаюся до Зігмундовича: так, якщо я навіть і закінчую школу, то що? І може в мене є право на якісь там романтичні мрії. Вибачте, але я поважаю тих, кого добре знаю, і симпатія прихована теж сюди ніяким боком…))))
Ще: я підтримую те, що на сайті треба дотримуватись цензури, бо дехто пише таке!!!! що гидко читати (це я про деякі інші сайти). Нецензурщину треба видаляти!!! Але якщо хочеться відволіктися ну трошечки від теми статті, то думаю, можна. Але не захоплюватися))))

Віталій
22.09.2009 at 14:03

Погоджуюся, що цензури потрібно дотримуватися. Коли ще сайт був тільки в мріях, ми організували круглий стіл, на якому з представниками влади, громадськості та керівників ГО обговорювали його майбутній формат. Пригадую, як один пан дуже бідкався, що ми не надамо адмінправа всім бажаючим. Згадується також відповідь цьому панові одного з організаторів: “Ми не проти розміщення на сайті фото чи відео, на якому якийсь посадовець в обіймах повії, але ми проти, щоб на сайті розміщували фтот чи відео згвалтування малолітньої…”. Так от, для того, щоб убезпечити себе та читачів сайту від бруду потрібно визнати, що цензура необхідна. Якщо в когось є критичні матеріали про діяльність місцевої влади чи окремих посадових осіб – з радістю розмістимо, щодної цензури. Якщо ж хтось просто хоче когось облити брудом – спрбуйте через пошукову систему знайти. які це схвалюють…

Пилявський
25.09.2009 at 22:20

Пане Дорох, але ж ви і брехун.Знову ви мене зачепили і брешете всім.Один пан – це я. І зараз заявляю, ти нахально брешеш, вводиш всіх в оману, словом підлота з тебе аж пре. Але не забувай, людська підлість завжди вилазить боком.

Ester
27.09.2009 at 14:38

Привіт усім хто читатиме цей коментар. Мене зацікавили останніх два.
– Пане Пилявський, що семе збрехав пан Віталій? Наскільки я пам’ятаю цю розмову вона приблизно була такою, як її описав пан Віталій, за винятком – при наведені прикладу була невдало, можливо необережно, названа конкретна владна посада. Крім того, називати людину брехуном, не вказавши чітко на його провину негарно, адже кожний може придумати що схоче, принаймні ті, хто на зустрічі не був. Закликаю бути толерантними один до одного.

Волошка
28.09.2009 at 15:18

Мммда. Оце паліво!! Тільки з коментаря пана Пилявського стало зрозуміло, про кого йдеться))) Ха-ха. Сам себе спалив))) А пан Віталій жодного імені не назвав, принаймні, нічого такого образливого.
І навіть те, що Зігмундович у своїх попередніх коментарях ніби-то відкриває велику ІСТИНУ, величезне відкриття про те, що Володимир Великий насправді Володимир Ілліч!!! Народ, не треба відкривати карти, вони нам давно відомі.!! Сокровєнної таємниці ви нам не відкрили.
Хоча це цікаво іноді читати))) Але хочеться вже прочитати нові коментарі до нових статей))) Бо коментують все старе, а до нового діло не доходить((((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *