Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.03.2014

ЗВІТ ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА БОЙКА

boykoСьогодні депутат Хмільницької міської ради Олександр Бойко провів імпровізований звіт про свою депутатську діяльність. До участі були запрошені засоби масової інформації Хмільника. Пан Олександр надав свій звіт для публікації на Громадському форумі Хмільниччини – що ми й робимо.

До речі, на запитання керівника громадської організації «ПРАВО» Віталія Дороха на скільки він сам оцінює свою діяльність, як депутата, Олександр Віталійович зазначив, що на «3,5» за п’ятибальною системою.

Отже, пропонуємо звіт депутата Хмільницької міської ради пана Олександра Бойка.

Шановні виборці, згідно ст..16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» мною представлено звіт про виконання повноважень депутата Хмільницької міської Ради.

За період виконання обов`язків було проведено 54 сесії міської ради, з них на 4-ох був відсутній з поважних причин. За цей період до громадської приймальні звернулось більше ста громадян, що мають статус «Дитини війни» за допомогою в оформленні позовної заяви до суду, для оформлення надбавки до пенсії згідно з чинним законодавством. Усі питання були вирішені позитивно. Більше двухсот чоловік звернулось за допомогою в наданні юридично-правової консультації.

За період виконання обов`язків депутата, надана матеріальна допомога:

 • 2-ом багатодітним сім`ям;
 • 3-ом громадянам на лікування;
 • будинку сімейного типу.

Підготовлено більше десяти депутатських звернень, запитів, які були підтримані Радою та усунені ті порушення, які були зазначенні в запитах.

За власні кошти були виконані роботи щодо:

 • облаштування зупинки навпроти сан.МО що у напрямку м.Вінниця;
 • облаштування сходин тротуарної частини по вулиці 1-го Травня (поблизу Церкви);
 • придбано 8 тонн асфальтної суміші для проведення ямкового ремонту по вулиці Кутузова;
 • проведено вуличне освітлення по вулиці Бистріцького;
 • сприяв у відновленні вуличного освітлення по вулиці Кутузова;
 • відновлено написи прізвищ воїнів-земляків на меморіалі загиблих воїнам Великої Вітчизняної війни на площі Перемоги;
 • надано ігрове обладнання, посібники для сенсорного виховання та розвитку дітей групи №3 «Віночок» що в Дитячому садку №5;
 • надано 1400 саджанців дерев для висадки в місті;
 • розроблено проект на земельну ділянку Територіального центру надання послуг по програмі «Твори добро»;
 • придбано всі необхідні матеріали для подальшого облаштування вуличного освітлення по провулку Декабристів;
 • спільно з депутатом Бонсевичем Д.С. придбали квитки на концерт присвячений дню Св.Миколая, та організували виїзд 20-ти дітей пільгової категорії що перебувають на обліку центру сім`ї та молоді до м. Вінниці;
 • спільно з депутатом Хмільницької районної Ради Штаньком О.С. були проведені роботи по облаштуванню та ремонту колодязя з встановленням ручного насосу на прибудинковій території по вулиць Леніна 17, та Червоного Козацтва 20;
 • спільно з депутатом Грушко В.В. облаштовано зону відпочинку по вулиці 1-го Травня (поворот біля пам. Богдану Хмельницькому);
 • постійно надаю матеріальну та технічну підтримку комунальному підприємству для утримання міста у задовільному санітарному стані.

Всі виконані роботи вважаю необхідним внеском мною як депутатом для покращення та розвитку нашого славного міста – курорту.

Мною продовжується прийом громадян у громадській приймальні за адресою: вулиця 50 років СРСР 14/2 кожного Понеділка з 15:00 до 18:00.

Я дякую виборцям за обрання мене депутатом, та обіцяю і в подальшому все робити для покращення життя та розвитку як громадян так і міста.

З повагою Олександр Бойко

14 Comments on “ЗВІТ ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА БОЙКА

володимир
11.03.2014 at 21:18

От (…), на вкрадених з мером грошах на земельних ділянках, на виготовленні в три дорога  на ті самі ділянки проектів, (…) побудувало незаконний магазин і за це ми повинні йому подякувати? А чи нехоче (…) на зама чи на секретаря, в самий раз перед сесією так себе вихваляти.? А втім молодці депутати, так довго борсались в лайні з даржаком, щоб навести лад в місті а зараз допустите щоб ще гірше прийшло (((((((( 

Естер
11.03.2014 at 21:31

а про будинок сімейного типу цікаво, так як вперше чую щоб саме цей депутат надавав якусь допомогу. Хіба що надавав допомогу будинкам розташованим на інших територіях.

Віталій
11.03.2014 at 21:51

Як на мене, то дуже добре. що пан Олександр виступив з такою ініціативою. Все ж таки не дуже часто депутати тішать нас своїми звітами. Але прошу звернути увагу на один момент… Я переконаний, що хмільничани дуже вдячні пану Олександру за всі ті добрі справи, які він зробив за власний кошт. Але! Яке це має відношення до його діяльності, як депутата міської ради? Ми неодноразово наголошували, що депутат – то не благодійник і жертвувати дитячим будинкам чи закуповувати асфальт міг би й без статусу депутата. Тобто для цього статус депутата не потрібен. Але маючи все ж таки той статус, він, депутат, має в повній мірі його використовувати… Тобто ініціювати розгляд тих чи інших питань, пропонувати проекти рішень, розробляти Положення, робити депутатські запити і т.д. І якщо уважно прочитати звіт пана Бойка, то кожен може зробити висновок щодо його діяльності, як депутата… Одне тішить, що сам Олександр Віталійович оцінив свою роботу на “3,5”… Принаймні чесно…

Пронира
12.03.2014 at 00:01

розроблено проект на земельну ділянку Територіального центру надання послуг по програмі «Твори добро»
Наступним мав би бути пункт:
розроблено проекти на земельні ділянки, що “нарізані” в промисловій зоні по програмі  “Греби бабло”)))

володимир
12.03.2014 at 00:05

Правильно сказано що звіт ІМПРОВІЗОВАНИЙ, і те що депутат це не благодійник 100%! Ми вже маємо мера, який до мерства має таке саме відношення як кобила до подіуму, людина яка ганяє по місту з лопатою в гернегах, це ніяк не мер а двірник, хоч і елітний. Так само бойко відвідує ті сесії вважаю виключно з бізнесових інтересів, бо як без нього місце під магазин видадуть, чи шмат земельки наріжуть.

XXL
12.03.2014 at 00:14

 Згідно Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутати мають проводити щорічний звіт про свою діяльність перед виборцями. Наведені Бойком факти мали місце в позаминулому році, а за минулий рік мав би сказати скільки земельних ділянок відхопив на своїх родичів (6шт.), скільки заробив на державних актах( 3 тис. грн.-1 акт), як не помічав Петіних порушень і не голосував за його відставку, оце його депутатська діяльність у 2013 році.

володимир
12.03.2014 at 07:51

Таке хамло потрібно гнати з депутатів і взагалі з життя хмільника! Мені не зрозуміло що може поєднувати бойка з Мішою Барабашом, він же (міша) здається  ніколи не дозволяв заходити в тісні стосунки з аморальними типами, а тут бойко, грушко, дрежак, сташко та інші . Міша та пошли їх , бо вони ще й тебе втоплять….

LEON
12.03.2014 at 08:00

Не потрібно так гарно думати про Мішу, він вже давненько склав собі ціну і знає, як її використовувати в особистих цілях. Ось і обєднуючий мотив, ЦІНА )))

володимир
12.03.2014 at 08:13

Але всерівно Барабаш поруч з бойком, як на мене це занадто.

LEON
12.03.2014 at 08:23

Що означає імпровізований звіт? Де, в якому місці воборчого округу,  проводився звіт  і скільки було присутніх виборців? Чи ця імпровізація була проведена для ЗМІта окремих запрошених. Яким Законом передбачено імпровізовані звіти? Нехай Бойко надасть дати надання допомоги та закупки матеріалів і проведення відповідних робіт, тоді зовсі стане ясно. Чому він все це робив, чи як благодійник, чи як карєрист? 

Мегофон
12.03.2014 at 10:34

от шо-шо, а піаритися цей депутат добре вміє. зазвичайблагодійникамлюди дякують на сторінках газет, ЖО, наприклад. хай би показав декілька таких публікацій, може б повірили….

володимир
12.03.2014 at 20:27

Йому подякують ошукані ним сотні хмільничан, за проекти, за вкрадені земельні ділянки, тощо.!

Алекс
13.03.2014 at 20:48

Найшли благодійника!!! Та він за 1 коп рідну маму продасть!!! А розказувати ці байки він любить! Хай краще скаже скільки народу розвів! Скільки участків вкрав у Хмільничан! Хотів би бути присутнім на його звіті! Чому він незапросив всіх охочих, а тільки обриних, боїться криса! А тут рішив собі піарнутися, зупинку він зробив коло МО, да зробив взамін на магазин йому дали там саме чи це випадковість? Гнати цього прихвоста Васіного треба віником, ще в своєму звіті згадав кілька депутатів таких собі подібних – Г А Н Ь Б А!!!!!!!!!!!

vic
17.07.2022 at 20:34

Згідний з Алексом. На сьогодняшній день він подав позов до суду на свою престарілу матір (Їй 80 років) та дуже хоче з неї грошей та майна. Замість того щоб забезпечити їй достойну старість. догляд та турботу хоче спадщини при живій матері !!!! але шахрай є шахрай. Земельки добре хапанув та все мало та мало. Тепер і матір в могилу заганяє !!! до речі- багатьом Хмільничанам відомий факт його раннього шахрайства з його вищою освітою (диплом 100 проц. куплений !!!)- та чомусь всі мовчать ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *