ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ОСКАРЖУЄ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПОСАДОВЦІВ ВІННИЦЬКОЇ ОДА ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ОСКАРЖУЄ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПОСАДОВЦІВ ВІННИЦЬКОЇ ОДА ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
03.06.2013



znak_oklykuСьогодні громадською організацією «ПРАВО» було направлено скаргу на бездіяльність посадовців Вінницької ОДА щодо сприяння проведенню громадської експертизи та врахування пропозицій за її результатами.


На протязі кількох місяців експертами громадської організації «ПРАВО» проводилася громадська експертиза, предметом якої була діяльність Вінницької ОДА щодо дотримання вимог чинного законодавства України та виконання своїх повноважень щодо ініціювання та розробки проекту Концепції Державної цільової програми економічного і соціального розвитку курорту державного значення Хмільник на 2014-2018 роки.


Не зважаючи на те, що пропозиції за результатами проведення громадської експертизи було направлено до Вінницької ОДА ще 8 квітня, жодної реакції з буку посадовців облдержадміністрації не було.


Не допомогло навіть особисте звернення керівника організації Віталія Дороха до заступника губернатора палі Любові Спірідонової з проханням взяти це питання на особистий контроль.


Завжаючи на це, було вирішено оскардити бездіяльність посадових осіб вінницької ОДА до Кабінету Міністрів України. Пропонуємо для ознайомлення копію скарги:


ScanScan0001


Для довідки:


Відповідно до п. 7 Постанови №976 орган виконавчої влади після надходження експертних пропозицій:


1) розміщує їх у тижневий строк на власному веб-сайті;


2) розглядає їх на найближчому засіданні колегії за участю представників інституту громадянського суспільства, що проводив громадську експертизу.


У разі коли колегію не утворено, експертні пропозиції розглядає керівник органу виконавчої влади у двотижневий строк за участю представників інституту громадянського суспільства, що проводив громадську експертизу;


3) розробляє і затверджує за результатами розгляду експертних пропозицій заходи, спрямовані на їх реалізацію;


4) подає у десятиденний строк інституту громадянського суспільства, що проводив громадську експертизу, письмову відповідь про результати розгляду експертних пропозицій та заходи, спрямовані на їх реалізацію, з одночасним розміщенням відповідної інформації у засобах масової інформації та/або на власному веб-сайті;


5) надсилає в письмовій та електронній формі Секретаріату Кабінету Міністрів України для розміщення на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада»:


- інформацію про найменування, прізвище, ім'я, по батькові керівника, поштову адресу, контактні дані інституту громадянського суспільства, що проводив громадську експертизу, предмет та строки її проведення;


- експертні пропозиції, подані інститутом громадянського суспільства за результатами проведеної громадської експертизи;


- затверджені органом виконавчої влади заходи для реалізації експертних пропозицій;


відповідь органу виконавчої влади інституту громадянського суспільства про результати розгляду експертних пропозицій та заходи для їх реалізації.