ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ПРОАНАЛІЗУВАЛА СИТУАЦІЮ З РОЗВИТКОМ Е-ДЕМОКРАТІЇ В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ПРОАНАЛІЗУВАЛА СИТУАЦІЮ З РОЗВИТКОМ Е-ДЕМОКРАТІЇ В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
26.11.2018
Експерти громадської організації «ПРАВО» завершили моніторинг, метою якого було визначити рівень розвитку та використання інструментів електронної демократії в територіальних громадах Вінницької області.В рамках дослідження було проаналізовано нормативно-правову базу, яка регламентує використання інструментів електронної демократії, зокрема подання електронних петицій та проведення електронних консультацій з громадськістю. Зокрема, було проаналізовано Статути територіальних громад міст обласного значення, районних центрів та об’єднанних територіальних громад Вінницької області.Також було проаналізовано офіційні сайти Вінницької облдержадміністрації, а також офіційні сайти всіх райдержадміністрацій області на наявність можливості брати участь в електронних консультаціях, а також можливості подання електронних звернень громадян.

Окремо було проведено фокус-групові дослідження, учасниками яких стали представники громадськості з Бершаді, Липовця, Літина, Бару та Жмеринки, а також посадові особи Вінницької облдержадміністрації.

Зараз експерти громадської організації «ПРАВО» завершують аналіз інформації та формують остаточний звіт, який буде представлений під час зустрічі експертів Вінниччини, які працюють в сфері розвитку електронної демократії. Захід має бути проведено наприкінці листопада.

Дослідження відбувалося в рамках реалізації проекту «Електронне врядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження», який реалізується громадською організацією «ПРАВО» в рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Innovabridge Foundation.

Контактна особа:

Олена Черній

067 143 43 83

pravo.ngo@gmail.com