ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ КОМУНІКАЦІЯ В ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАДАХ?
28.11.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/314x226/text_images/c7be530e109e53af2df782d6cf321bf0.jpg?itok=bRBp-Cxv)
Участь в заході взяли посадові особи Іллінецької ОТГ, представники депутатського корпусу, засобів масової інформації та громадськість.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x421/text_images/cd49fb9947c19ec037b20801fe4d2d1c.jpg?itok=9wQ2mcb7)
Під час засідання учасникам було презентовано проект «Інструменти місцевої демократії в об'єднаних громадах: долаємо перешкоди», який зараз реалізовується громадською організацією «ПРАВО».
Експерти організації ознайомили учасників з метою та завданнями проекту, а також зазначили, що допоможуть проаналізувати локальні документи ОТГ, які регламентують участь громадськості в процесах прийняття рішень на місцевому рівні.
Окремо було обговорено проведення навчання для членів ОТГ і теми, які могли б бути цікавими мешканцям громади.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x444/text_images/88f5bd10cb88dcd6768881f171e36546.jpg?itok=AA04602e)
Під час заходу заступник міського голови пані Людмила Трохимець ознайомила з здобутками Іллінецької ОТГ, зокрема, що стосується консультацій з громадськістю під час розробки програми соціального та економічного розвитку, а також щодо розвитку інфраструктури в громаді.
На завершення учасники обговорили подальші кроки в реалізації проекту.
Для довідки:
Проект «Інструменти місцевої демократії в об’єднаних громадах: долаємо перешкоди» реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики та Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Окрім Іллінецької ОТГ проект реалізовуватиметься в Вапнярській та Вороновицькій громадах.