ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ КОМУНІКАЦІЯ В ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАДАХ?

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ КОМУНІКАЦІЯ В ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАДАХ?
28.11.2017
28 листопада експерти громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох та Олена Черній відвідали Іллінецьку міську об'єднану громаду з метою участі в засіданні «круглого столу», присвяченому проблемним питанням комунікації в об'єднаних громадах.

Участь в заході взяли посадові особи Іллінецької ОТГ, представники депутатського корпусу, засобів масової інформації та громадськість.Під час засідання учасникам було презентовано проект «Інструменти місцевої демократії в об'єднаних громадах: долаємо перешкоди», який зараз реалізовується громадською організацією «ПРАВО».

Експерти організації ознайомили учасників з метою та завданнями проекту, а також зазначили, що допоможуть проаналізувати локальні документи ОТГ, які регламентують участь громадськості в процесах прийняття рішень на місцевому рівні.

Окремо було обговорено проведення навчання для членів ОТГ і теми, які могли б бути цікавими мешканцям громади.Під час заходу заступник міського голови пані Людмила Трохимець ознайомила з здобутками Іллінецької ОТГ, зокрема, що стосується консультацій з громадськістю під час розробки програми соціального та економічного розвитку, а також щодо розвитку інфраструктури в громаді.

На завершення учасники обговорили подальші кроки в реалізації проекту.

Для довідки:

Проект «Інструменти місцевої демократії в об’єднаних громадах: долаємо перешкоди» реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики та Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Окрім Іллінецької ОТГ проект реалізовуватиметься в Вапнярській та Вороновицькій громадах.