МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВИЗНАВ, ЩО РЕМОНТ ВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА ВІДБУВАЄТЬСЯ З «ПЕВНИМИ ПОГРІШНОСТЯМИ». Невже знову винні проектанти?

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВИЗНАВ, ЩО РЕМОНТ ВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА ВІДБУВАЄТЬСЯ З «ПЕВНИМИ ПОГРІШНОСТЯМИ». Невже знову винні проектанти?
21.09.2012
Про це він заявив в коментарі газеті «Я та МІСТО». Зокрема Василь Грушко зазначив: «Так, я погоджуюся з людьми, які до мене звернулися – певні погрішності є. Ми, в свою чергу, можемо лише підключитися до роботи технічного нагляду та проконтролювати, аби вулицю прийняли без порушень, адже нова вулиця Шевченка має стати окрасою міста та ні в якому разі не створювати жодних прецедентів та негативних відгуків. Якось втрутитися та вплинути на виконавців робіт міська рада не може оскільки фінансування ремонту проводиться повністю силами обласного бюджету. Ми тільки заплатили за виготовлення проектно-кошторисної документації, яку розробив Відділ капітального будівництва, очолюваний Анатолієм Панчуком.

Нагадаємо, що мешканці вулиці Шевченка, звернулися до міської влади зі скаргою про те, що, на їхню думку, ремонт вулиці Шевченка відбувається з певними порушеннями. Під матеріалом, який було розміщено на ГФХ, почали з'являтися коментарі з проханням деталізувати, що саме мали на увазі мешканці, коли писали про порушення. Пропонуємо вашій увазі пряму мову мешканців вулиці Шевченка:

Валерій Лобур:

«Ну на що б, здавалося нам нарікати: рівненька дорога, новенький асфальт, нові бордюри. Все мало би бути гаразд, адже добру ж справу роблять – дорогу нам ремонтують. Про те, якщо оцінювати не гарну картинку в цілому, а розібратися в деталях, то не все так і колоритно виходить. Я мешкаю по вулиці Шевченка, маю власний будинок, фундамент якого стоїть майже на тротуарі. І так сталося, що виконавці робіт, піднімаючи рівень тротуару «вкатали» у асфальт весь підмурок моєї оселі – аж до стіни. І стає незрозуміло, хто виготовляв проект на ремонт дороги і чи передбачено в ньому підняття рівня тротуару аж на стільки, чи це виконавці робіт постаралися? Мені це не відомо. Нам, мешканцям вулиці, ніхто нічого не каже, а миритися із такими явними порушеннями не хочеться. Біля мого будинку неможливо буде пройти, особливо взимку: можна послизнутися і полетіти головою прямо у вікно".

Ольга Кир’як:

«Перед тим, як розпочався ремонт вулиці, нас попередили, що рівень асфальту на тротуарі буде піднято – приблизно сантиметрів на 5, проте на справді його підняли подекуди більше, ніж на 30 сантиметрів. Через це ми навіть не змогли припаркувати власний автомобіль на подвір’ї. Довелося ставити машину у сусідів. Свій будинок ми відремонтували лише рік тому, зробили сучасний підмурок, який тепер наполовину в асфальті. Хто за це має відповідати? І чи відшкодують нам заподіяні збитки?"

Директор ПП «Сервіс-Дорбуд», яке виконує ремонтні роботи на вулиці Шевченка, Ананик Геворгян зазначив, : «Усі роботи намагаємося виконувати якісно, чітко дотримуючись норм, передбачених проектно-кошторисною документацією. Не розумію, які до нас можуть бути претензії, адже ми – виконавці, за якими здійснюється безпосередній контроль інстанцій технагляду. У разі недотримання проекту змушенні будемо заплатити штраф».

Тобто вимальовується така картина: Замовник робіт – Головне управління ЖКГ вінницької ОДА… Виготовлення проектно-кошторисної документації замовляла міська рада Хмільника… Саму проектно-кошторисну документацію виготовляв Відділ капітального будівництва, очолюваний Анатолієм Панчуком… Виконавець робіт зазначив, що роблять все у відповідності до проектно-кошторисної документації… Виходить, як раніше зазначив міський голова Василь Грушко, стосовно клумб посеред вулиці Дзержинського, – винні проектанти?

http://pravongo.org/miskyj-holova-proyasnyv-sytuatsiyu-z-klumbamy-na-dorozi-vynni-proektanty/