МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВИЗНАВ, ЩО РЕМОНТ ВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА ВІДБУВАЄТЬСЯ З «ПЕВНИМИ ПОГРІШНОСТЯМИ». Невже знову винні проектанти?
21.09.2012

Нагадаємо, що мешканці вулиці Шевченка, звернулися до міської влади зі скаргою про те, що, на їхню думку, ремонт вулиці Шевченка відбувається з певними порушеннями. Під матеріалом, який було розміщено на ГФХ, почали з'являтися коментарі з проханням деталізувати, що саме мали на увазі мешканці, коли писали про порушення. Пропонуємо вашій увазі пряму мову мешканців вулиці Шевченка:
Валерій Лобур:
«Ну на що б, здавалося нам нарікати: рівненька дорога, новенький асфальт, нові бордюри. Все мало би бути гаразд, адже добру ж справу роблять – дорогу нам ремонтують. Про те, якщо оцінювати не гарну картинку в цілому, а розібратися в деталях, то не все так і колоритно виходить. Я мешкаю по вулиці Шевченка, маю власний будинок, фундамент якого стоїть майже на тротуарі. І так сталося, що виконавці робіт, піднімаючи рівень тротуару «вкатали» у асфальт весь підмурок моєї оселі – аж до стіни. І стає незрозуміло, хто виготовляв проект на ремонт дороги і чи передбачено в ньому підняття рівня тротуару аж на стільки, чи це виконавці робіт постаралися? Мені це не відомо. Нам, мешканцям вулиці, ніхто нічого не каже, а миритися із такими явними порушеннями не хочеться. Біля мого будинку неможливо буде пройти, особливо взимку: можна послизнутися і полетіти головою прямо у вікно".
Ольга Кир’як:
«Перед тим, як розпочався ремонт вулиці, нас попередили, що рівень асфальту на тротуарі буде піднято – приблизно сантиметрів на 5, проте на справді його підняли подекуди більше, ніж на 30 сантиметрів. Через це ми навіть не змогли припаркувати власний автомобіль на подвір’ї. Довелося ставити машину у сусідів. Свій будинок ми відремонтували лише рік тому, зробили сучасний підмурок, який тепер наполовину в асфальті. Хто за це має відповідати? І чи відшкодують нам заподіяні збитки?"
Директор ПП «Сервіс-Дорбуд», яке виконує ремонтні роботи на вулиці Шевченка, Ананик Геворгян зазначив, : «Усі роботи намагаємося виконувати якісно, чітко дотримуючись норм, передбачених проектно-кошторисною документацією. Не розумію, які до нас можуть бути претензії, адже ми – виконавці, за якими здійснюється безпосередній контроль інстанцій технагляду. У разі недотримання проекту змушенні будемо заплатити штраф».
Тобто вимальовується така картина: Замовник робіт – Головне управління ЖКГ вінницької ОДА… Виготовлення проектно-кошторисної документації замовляла міська рада Хмільника… Саму проектно-кошторисну документацію виготовляв Відділ капітального будівництва, очолюваний Анатолієм Панчуком… Виконавець робіт зазначив, що роблять все у відповідності до проектно-кошторисної документації… Виходить, як раніше зазначив міський голова Василь Грушко, стосовно клумб посеред вулиці Дзержинського, – винні проектанти?
http://pravongo.org/miskyj-holova-proyasnyv-sytuatsiyu-z-klumbamy-na-dorozi-vynni-proektanty/