ШО?!! ОПЯТЬ?!!!
21.06.2014
![images](/sites/default/files/styles/compressor/160x107/text_images/c3748483f47e8e9227eb7c9bd0c961b5.jpg?itok=ZjZhsNjo)
То не пам’ятає – нагадуємо:
Ще в 2011 році місцевий житель, який проживає неподалік цього місточка, звернувся до міського голови з проханням його відремонтувати. Місток й справді був пошкоджений і загрожував безпечному пересуванню громадян..
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/1ea315a220efd87cece26e6f2cd2af33.jpg?itok=IeCZU1W-)
Міський голова, як завжди, наобіцяв дуже багато, але на практиці виявилося, що ніхто нічого робити не збирався. І після чергового звернення місцевий житель отримав відписку, що, мовляв, місток – не на балансі комунальних підприємств і тому ремонтувати його не будуть.
Ображений громадянин звернувся з журналістів і тільки після їхнього втручання, а матеріали про цей випадок було опубліковано в «Газеті по-українськи», в «33 кнаалі2 і навіть був репортаж «Надзвичайних новинах» на ICTV, міський голова таки дав команду, щоб той місток відремонтували. Більше того, як стверджувала газета «Я та МІСТО» Василь Грушко особисто брав участь в ремонті.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/5dda85b3368a14e673780eb3301f0da4.jpg?itok=uGyLo7g9)
Але пройшло майже 3 роки після тих подій і місток таки знову потребує ремонту. Зараз одна сторона містка провисла і її, підперли цеглиною.
![CIMG4289](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/2c0893b7f624507cdd4321233e05c804.jpg?itok=Nj_2rrTk)
![CIMG4290](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/da4651b98f5cdd3d1c001df9d5d56064.jpg?itok=jWrWrx_H)
![CIMG4291](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/96250f97feafc3b85b9a247b180ba95b.jpg?itok=U_zM39OY)
Наразі постає цілком логічне питання: коли його почнуть ремонтувати – після публікації на ГФХ цього матеріалу, а чи після чергового втручання журналістів?
Як то кажуть: поживемо – побачимо…