В ВІННИЦІ ОБГОВОРИЛИ ПЛАНИ НА 2020 РІК ЩОДО РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ В ОБЛАСТІ
20.12.2019
В прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА відбулося засідання «круглого столу», під час якого було презентовано результати дослідження стану розвитку електронної демократії у Вінницькій області в 2019 році. Участь в заході взяли представники інститутів громадянського суспільства, органів влади тощо.
Протягом листопада-грудня 2019 року експерти громадської організації «ПРАВО» аналізували статути територіальних громад Вінниччини, документи, які регламентують проведення електронних консультацій з громадськістю, збирали інформацію про практики запровадження в громадах громадського бюджету, аналізувати офіційні веб-ресурси органів влади, а також порівнювали отримані результати з результатами, які були отримані під час проведення подібного дослідження в 2018 році.
В результаті проведеної роботи було розроблено низку заходів, які мають лягти в основу Плану заходів з реалізації Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2020 рік.
Після опрацювання всіх пропозицій та зауважень, які надійшли під час засідання «круглого столу», до Вінницької ОДА буде направлено відповідні пропозиції для внесення їх в плани діяльності на 2020 рік.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x363/text_images/c56087de97ed27a8d69f038981aa02fc.jpg?itok=bUE5szR0)
Протягом листопада-грудня 2019 року експерти громадської організації «ПРАВО» аналізували статути територіальних громад Вінниччини, документи, які регламентують проведення електронних консультацій з громадськістю, збирали інформацію про практики запровадження в громадах громадського бюджету, аналізувати офіційні веб-ресурси органів влади, а також порівнювали отримані результати з результатами, які були отримані під час проведення подібного дослідження в 2018 році.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x357/text_images/61b5080544772817226680453d23c9d9.jpg?itok=Ym1fdOV5)
В результаті проведеної роботи було розроблено низку заходів, які мають лягти в основу Плану заходів з реалізації Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2020 рік.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x398/text_images/42626317a5ef2e93ff9b404a36c032ed.jpg?itok=dDZfcAah)
Після опрацювання всіх пропозицій та зауважень, які надійшли під час засідання «круглого столу», до Вінницької ОДА буде направлено відповідні пропозиції для внесення їх в плани діяльності на 2020 рік.