ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ АДВОКАЦІЇ ТА ПАРТИСИПАЦІЇ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЇ ІНІЦІАТИВИ

ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ АДВОКАЦІЇ ТА ПАРТИСИПАЦІЇ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЇ ІНІЦІАТИВИ
29.10.2021
Вчора, в молодіжному центрі «КВАДРАТ», відбувся завершальний захід в рамках Школи адвокації та партисипації. Під час заходу команди-учасниці мали можливість презентувати результати реалізації мініпроєктів у своїх громадах.

На початку червня було оголошено конкурсний відбір команд із Полтавської, Запорізької, Волинської, Тернопільської та Вінницької областей, які, за підтримки Київського Діалогу, здійснюватимуть діяльність спрямовану на місцевий розвиток.

У Вінницькій області було відібрано 5 команд які представляють Хмільницьку, Літинську, Липовецьку, Барську та Студенянську громади.До складу відібраних команд входили представники влади та громадськості. Визначені команди пройшли навчання в Школі адвокації та партисипації, по закінченні якої отримали можливість підготувати мініпроєкти та поборотися за їх фінансову підтримку під час конкурсу від Київського діалогу.

Отже, вчора в «КВАДРАТІ», команди учасниці мали можливість презентувати результати своїх міні грантових ініціатив.Після презентації відбулася практична частина зустрічі, під час якої команди дискутували про загальні результати реалізації проєкту у Вінницькій області, про плани на майбутнє, а також про потреби, які мають команди для підвищення ефективності своєї діяльності.Захід відбувся в рамках реалізації проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах» реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Проєкт має на меті посилити адвокаційну спроможність громадських ініціатив у Полтавській, запорізькій, Вінницькій, Тернопільській та Волинській областях шляхом проведення тренінгів, отримання досвіду проєктного менеджменту, доступу до мереж експертизи, а також обміну кращими практиками з інших регіонів і країн.

Київський діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних і політичних тем, а у 2014 році став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».